Spotkania z Ambasadorkami Projektu „440 km po zmianę”

Zapraszamy na spotkania z Ambasadorkami Projektu „440 km po zmianę”. Ambasadorki projektu razem z Sylwią Nikko Biernacką (Pomysłodawczynią Projektu) wspólnie przejdą część trasy. A wtrakcie spotkań zostanie poruszony ważny temat dotyczący problemów i potrzeb kobiet z niepełnosprawnością ruchową a także wzmacnia ich obecność w przestrzeni publicznej.

mapka wyprawy
17 sierpnia 2013 (sobota), Hel, spotkanie z Agnieszką Harasim
Zbiórka – godzina 17.00 Park Wydmowy, Cypel Helski, wyjście na plażę nr. 67,
Spotkanie – godzina 17.45 Kamping Helkamp, Kuracyjna 1

18 sierpnia 2013
(niedziela), Gdynia, spotkanie z Moniką Kuszyńską
Zbiórka – godzina 16.00 Restauracji Barracuda Gdynia (Bulwar Nadmorski im. F. Nowowiejskiego 10)
Spotkanie – godzina 17.00, Infobox, Obserwatorium Zmian ul. Świętojańska 3

19 sierpnia 2013 (poniedziałek), Sopot, spotkanie z Moniką Jankowską-Rangelov
Zbiórka – godzina 17.30 Plac Przyjaciół Sopotu,
Spotkanie – godzina 18.00, Klub Atelier, al. Mamuszki 2

20 sierpnia 2013 (wtorek), Gdańsk, spotkanie z Joanną Chałupą
Zbiórka – godz. 17.00 Molo w Brzeźnie,
Spotkanie – godzina 17.30, Hotel Dal, ul. Czarny Dwór 4

22 sierpnia 2013, Jantar, spotkanie z Joanną Pawlik
Zbiórka – godzina 17.00 Plaża Jantar, główne wejście na plażę
Spotkanie – godzina. 18.00, Szkoła Podstawowa w Jantarze ul. Rybacka 66B

24 sierpnia 2013 (sobota), Stegna, zakończenie Projekt 440 km po zmianę (podróż)
Spotkanie – godzina 16.30, Tropikalna Plaża w Stegnie
Spotkanie z Ambasadorkami i beneficjentką projektu.

*
„Udział w Projekcie „440 km”, to kolejne ciekawe doświadczenie spotkania z ludźmi. Lubię projekty mające na celu zmianę świadomości i rzeczywistości na lepszą, lubię mocne akcenty, jakim niewątpliwie jest ta akcja. Cieszę się przede wszystkim na spotkania, z których zawsze wracam pełniejsza.” Monika Kuszyńska, Ambasadorka projektu.

*
Sylwia Nikko Biernacka, krakowska fotografka, przeszła już prawie 270 kilometrów (13 sierpnia 2013r.). Wyruszyła 26 lipca ze Świnoujścia w pieszą podróż, w czasie której pokona 440 km. *Wspólnie z Ambasadorkami realizując projekt 440 KM PO ZMIANĘ chcą wzmacniać obecność kobiet z niepełnosprawnością ruchową w przestrzeni publicznej.* Po zakończeniu wyprawy, Pani Urszuli Kosmal-Krauze, podopiecznej Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty, zostanie przekazana profesjonalna proteza nogi, od partnera strategicznego Firmy Otto Bock.

Patronat honorowy nad projektem senator Helena Hatka i Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
Projekt wspiera listem poparcia Pani Anna Komorowska, żona Prezydenta RP.

Partnerami wspierającymi projekt są: Urząd Miasta Gdyni, Fabryka Rajstop Adrian, Urząd Miasta Szczecin oraz Fundacja NADAKTYWNI.