Gdyńska Inicjatywa Reja zaprasza na warsztaty

Gdyńska Inicjatywa Reja oraz Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych zapraszają w najbliższą sobotę 12.10.br o godzinie 11.00

do siedziby GCOP przy ul. 3 Maja 27/31 na warsztaty

„Jak mówić i rozmawiać, aby być wysłuchanym i zrozumianym”.

Warsztaty poprowadzi ANDRZEJ STAWICKI

Pedagog i animator społeczny i współzałożyciel oraz członek komisji rewizyjnej Fundacji „Żyć z pompą”. Aktywny członek Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych Orunia. Od 1999 roku jest związany ze sceną Jarmarku św. Dominika. Zaangażowany w aktywizowanie lokalnych społeczności, prowadzi zajęcia ze studentami na Uniwersytecie Gdańskim, szkoli w zakresie Programu Aktywności Lokalnej (PAL), prowadzi warsztaty dla seniorów, dzieci i młodzieży. Przez wiele lat muzykoterapeuta osób niepełnosprawnych intelektualnie. Interesuje się muzyką, poezją, wokalistyką, sportem (karate, jazda na rowerze). Gra na gitarze.

Zgłoszenia przyjmują koordynatorki Rei:

Urszula Zalewska 693 780 510

Aleksandra Mróz-Wykusz 513 385 495