Przetwory, Rezydencja Twórczego Recyclingu, Warszawa 2013

Wspieramy działania, których celem jest łączenie recyclingu przy poszanowaniu ekologii i środowiska naturalnego.  Od lat kibicujemy projektowi Przetwory, który w tym roku będzie w dniach 14-15 grudnia w Warszawie; szczegóły na stronie www.przetworydesign.com

W tym roku artyści będą mieli szansę współpracować z seniorami – uczestnikami programu „Seniorzy w akcji” Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę” i Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności oraz uczestnikami przedsięwzięcia „100 palców”(www.100palcow.com). Ci będą mogli przekazać młodszemu pokoleniu swoją wiedzę, umiejętności, doświadczenia. 10 seniorów z całej Polski (w tym przedstawicielka naszej fundacji) przez dwa dni Przetworów współpracować będzie z młodymi projektantami. Bardzo ciekawi jesteśmy efektów tej pracy; zapraszamy na Przetwory.