Zapraszamy na gdyńskie Trzecie Śniadania

W najbliższą sobotę 18 stycznia 2014 roku startują tegoroczne Trzecie Śniadania, czyli spotkania organizacji pozarządowych w Gdyni, organizowane przez oddolną inicjatywę „Gdyńska Reja”.

reja

Dla przypomnienia – Trzecie Śniadania mają na celu integrację środowiska, wyposażenie społeczników w narzędzia rozwojowe oraz przydatną w działaniu wiedzę.

Tym razem spotkanie będzie miało miejsce w Centrum Integracji przy ul. Traugutta 2. w godzinach 12.00-14.00. A podczas niego:

· Ania Żukowska, prezeska fundacji Mamy z Morza, podzieli się swoimi doświadczeniami ze zdobywania grantów z Urzędu Miasta Gdyni oraz Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę” w ramach konkursu „Seniorzy w Akcji”

· Ula Zalewska, prezeska Fundacji NADAKTYWNI opowie, dlaczego warto startować do konkursu im. Heleny Radlińskiej i aplikować do Szkoły Liderów Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Jak zwykle będzie radość ze swojego towarzystwa i nowych znajomości, a na koniec praktyczne sieciowanie.

Wszelkich informacji udzielają koordynatorki Gdyńskiej Rei www.rejagdynia.pl

Ula Zalewska www.fundacjanadaktywni.org 693 780 510