Warsztaty z umiejętności liderskich

15 lutego 2014 (sobota) zapraszamy na szkolenie prowadzone przez trenera ze Szkoły Liderów Daniela Lichotę.  Uczestnictwo stanowi okazję do zwiększenia swojej wiedzy i nabycia nowych umiejętności z zakresu efektywności zarządzania swoim liderskim potencjałem.

Miejsce: Biblioteka Główna Akademii Marynarki Wojennej
Adres: ul. Śmidowicza 69

Czas trwania: 9:00 – 18:00

Szkolenie jest bezpłatne, finansowe przez Gminę Gdynia przy współpracy z: Gdyńskim Centrum Organizacji Pozarządowych, Fundacją Zmian Społecznych „Kreatywni”, Fundacją NADAKTYWNI, Akademią Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte, Pomeranian Students’ Coalition oraz nieformalną grupą Gdyńska Reja.

Silne, mądre organizacje to świadomi Liderzy!

Formularze zgłoszeniowe prosimy kierować pod adres: kreatywni.fundacja@gmail.com
(decyduje kolejność zgłoszeń – zakwalifikowani uczestnicy zostaną poinformowani mailem).