Współpraca organizacji pozarządowych z biznesem i mediami

Zapraszamy na warsztaty w ramach projektu pt. Reja Gdynia jako miejsce wspierania i sieciowania gdyńskiego III sektora, realizowanego przez Fundację NADAKTYWNI w partnerstwie z Miastem Gdynia. Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz ze środków Miasta Gdyni.

fio_mg
Wstęp wolny – po zapisaniu się przez portal evenea.pl

Warsztaty skierowane są do członków i wolontariuszy gdyńskich organizacji pozarządowych.

Strona wydarzenia.

Szczegółowy program:

10:00 – 10:30 – Rozpoczęcie i analiza potrzeb uczestników

10:30 – 11:30 – Współpraca z biznesem

11:30 – 11:45 – Przerwa kawowa

11:45 – 12:45 – Współpraca z mediami

12:45 – 13:00 – Ewaluacja, pytania, zakończenie warsztatów

Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się dlaczego i jak współpracować z biznesem i mediami, jak wypracować spójną strategię współpracy z tymi sektorami. Poznają także praktyczne aspekty tej współpracy, takie jak rodzaje umów partnerskich oraz jak zorganizować skuteczną kampanię medialną.

Warsztaty poprowadzi Katarzyna Gajewska. Działaczka pozarządowa, koordynatorka i asystentka koordynatora wielu projektów, m.in. Szkoły Liderek Animacji Kultury, współfinansowanej przez Fundację Orange. Współ-koordynatorka projektu Kujawsko-Pomorska Akademia Edukacji Globalnej.