Gdyńska Kawiarenka Obywatelska

Kawiarenki Obywatelskie to miejsca i okazje do wymiany informacji, myśli, spostrzeżeń na tematy dotyczące gdyńskiego III sektora. Inicjatywa ta powstała, ponieważ organizatorzy za nadrzędną w komunikacji międzysektorowej uważają maksymę – nic o nas bez nas. Kawiarenki stanowią część składową projektu realizowanego w partnerstwie z Miastem Gdynią i przy wsparciu nieformalnej grupy Gdyńska Reja. Zachęcamy do udziału we wszystkich jego wydarzeniach i z góry na nie serdecznie zapraszamy.
Gdzie – Teatr Gdynia Główna, Dworzec PKP Gdynia Główna – podziemia
Kiedy – środa 03.07.2014
O której – 17:00 – 19:00

Temat przewodni kawiarenki: „Promować przez partnerstwo z biznesem i mediami – budowanie relacji międzysektorowej”.
Dyskutować będą:
Arkadiusz Brzęczek – Gdynia 2026
Łukasz Wyszyński – Fundacja Pomeranian Students’ Coalition
Klaudiusz Kordaczuk – Spółdzielnia Socjalna ARKA
Tomasz Bobryk – Stowarzyszenie Inicjatywa ARKA Gdynia
Martyna Jagucka – fotoreporterka, Młoda Gdynia
Ida Bocian – Teatr Gdynia GłównaPrzewidziany jest również udział przedstawicieli Urzędu Miasta i Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości.

Kawiarenka odbywa się w ramach projektu „Reja Gdynia jako miejsce wspierania i sieciowania gdyńskiego III sektora”, realizowanego przez Fundację NADAKTYWNI w partnerstwie z Miastem Gdynia. Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz ze środków Miasta Gdyni.

Koordynatorem Gdyńskich Kawiarenek Obywatelskich jest Mariusz Sieraczkiewicz z Młodej Gdyni.

Wszelkich informacji udziela koordynatorka projektu Urszula Zalewska nadaktywni@gmail.com 693-780-510