Debata oksfordzka

12 września (piątek) br w godzinach 18:00 – 19:30 w siedzibie Gdyńskiego Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. 3 Maja 27-31 odbędzie się debata oksfordzka, której teza brzmi: „Aktywny udział w wyborach obowiązkiem obywatelskim”.

Zaproszenie do zespołu dyskutantów przyjęło grono uczniów jednego z liceów gdyńskich oraz członkowie Rady Miasta Gdyni. Marszałkinią debaty będzie Urszula Zalewska.

Debata oksfordzka to kulturalna dyskusja o ściśle określonej formie, prowadząca do pokonania przeciwnika o przeciwnym stanowisku wagą argumentów i umiejętnością ich przedstawiania.

Serdecznie zapraszamy!

Wydarzenie jest częścią projektu „Reja Gdynia jako miejsce wspierania i sieciowania gdyńskiego III sektora”, realizowanego przez Fundację NADAKTYWNI w partnerstwie z Gminą Gdynia, dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich i Gminy Gdynia.