Przyjazna Dzielnica – spotkajmy się w Śródmieściu Gdyni

W ramach tegorocznego konkursu miasta Gdyni „Przyjazna Dzielnica” w głosowaniu mieszkańców wygrał projekt „Spotkajmy się w Śródmieściu”, gdzie obok Rady Dzielnicy Śródmieście Gdyni, Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdyni, Stowarzyszenia „Koło Przyjaciół Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdyni” i Stowarzyszenia Gaffa nasza fundacja realizować będzie jego założenia.
Wspólnie przełamywać będziemy bariery wiekowe i społeczne mieszkańców dzielnicy Śródmieścia, a także ich integrować poprzez odpowiednio dobrane zajęcia dla różnych grup wiekowych.
Już teraz zapraszamy na międzypokoleniowe zajęcia manualne w Filii nr 2 MBP w Gdyni przy ul. Żeromskiego. Ubrania i koce, które powstają podczas warsztatów przekazane zostaną potrzebującym do domów opieki, hospicjów i szpitali.
Szczegóły wkrótce !