Teatr z bliska zaprasza

Polecamy działania zaprzyjaźnionej organizacji, Gdyńska Strefa Kultury, Sztuki i Edukacji, które realizuje, przy wsparciu Miasta Gdynia, projekt edukacyjny pt. „Teatr z bliska”, w ramach kótrego odbywają się wykłady, warsztaty i spotkania dyskusyjne o tematyce teatralnej.

24 kwietnia o 17:30 w Cafe Księgarni Vademecum przy ul. Świętojańskiej odbędzie się spotkanie dyskusyjne wokół S. Mrożka. A wszystko w ramach projektu Teatr z bliska, który otrzymał dotację z Urzędu Miasta Gdynia.

Projekt potrwa od marca do grudnia 2015 roku we współpracy z Teatrem Gdynia Główna i Cafe Księgarnią Vademecum. Zapraszamy do udziału w projekcie!

Czym jest Teatr z bliska?

Projekt ma na celu wypełnienie luki, jaką jest brak oferty edukacyjnej skierowanej do wszystkich mieszkańców Gdyni zainteresowanych teatrem. W ramach projektu gdynianie wszystkich pokoleń wezmą aktywny udział w życiu teatralnym Trójmiasta, zaangażują się w jego współtworzenie, zdobędą wiedzę i świadomość teatralną. Wezmą tym samym aktywny udział w kreowaniu wizerunku Gdyni jako miasta o bogatej ofercie teatralnej oraz przyjaznemu oddolnym inicjatywom kulturalnym.

Odbiorcami projektu są wszystkie osoby mieszkające w Trójmieście, bez względu na wiek czy wykształcenie. Udział we wszystkich wydarzeniach w ramach projektu jest nieodpłatny.

Oficjalna strona projektu.

 

Dodaj komentarz